Laikapstākļi šobrīd
20.9° C
0 mm/h

Konfidencialitātes politika un sīkdatnes

PRIVĀTUMA POLITIKA UN SĪKDATNES

SIA “SILVERMOON” rūp Jūsu personas datu aizsardzība un Jūsu privātums!

SĪKDATNES

SIA “SILVERMOON” izmanto sīkdatnes, lai atcerētos vai esat jau piekritis tam, ka mēs mājas lapā www.sudraboga.lv (turpmāk arī mājas lapa) izmantojam sīkdatnes, kā arī lai SIA “SILVERMOON” sniegtu www.sudraboga.lv apmeklētājiem personīgāku pieredzi mājas lapas lietošanā un vienreiz uzstādītu iestatījumu saglabāšanu u.c. Turklāt sīkdatņu apkopošana un apstrāde mums palīdz saprast, kā lietojat mūsu mājas lapas saturu, lai to pielāgotu Jūsu vajadzībām.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Lietotājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir tā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā lietotājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta mājas lapa, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas var nedarbosies vai darboties daļēji.

PERSONAS DATI UN PERSONAS DATU APSTRĀDE

SIA “SILVERMOON” mājas lapas www.sudraboga.lv izmantošanas laikā saņemtie personas dati, tādi kā vārds, uzvārds, e-pasts, mobilā telefona numurs, saites uz sociālajiem profiliem, lietotāja pievienota fotogrāfija, tiek izmantoti tikai un vienīgi normatīvo aktu ietvaros, lai nodrošinātu savstarpējo saziņu un sadarbību, kā arī lai nodrošinātu SIA “SILVERMOON” pārvaldības procesus, pieteikumu izskatīšanu un apstrādi, jaunumu un citas informācijas izsūtīšanu, ciktāl tas ir nepieciešams SIA “SILVERMOON” darbības nodrošināšanai un izriet no sadarbības modeļa ar mājas lapas apmeklētāju un lietotāju.

Mājas lapas apmeklētāja un lietotāja vārds, uzvārds, telefona numurs un e-pasts nav publiski redzams. Mēs apņemamies nodrošināt šīs informācijas privātumu un konfidencialitāti

SIA “SILVERMOON” lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Lietotāja dati tek glabāti elektroniskā formā.

Mēs veicam personas datu apstrādi atbilstoši augstāk minētajam un attiecīgajiem normatīvajiem aktiem, t.sk. Fizisko personu datu aizsardzības likumam un Vispārīgajai Datu Aizsardzības Regulai (2016/679).

SIA “SILVERMOON” uzkrātie dati var būt pieejami SIA “SILVERMOON” darbiniekiem, kā arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem, valsts iestādēm un citām institūcijām vai veidojumiem, kas pilda tiem normatīvajos aktos noteiktās funkcijas, pilnvarotiem revidentiem, juridiskajiem un finanšu konsultantiem utml. Lai apkopotu informāciju, piemēram, par sīkdatnēm, SIA “SILVERMOON” izmanto tādu partneru kā Google Analytics izveidoto programmu veidotās sīkdatnes, kā arī iekšējo datu savākšanas rīku. SIA “SILVERMOON” apņemas nodrošināt lietotāju datu aizsardzības drošību.

Paziņojumu izsūtīšana

SIA “SILVERMOON” kā komunikācijas rīku izmanto e-pastu un/vai tālruņa zvanu un/vai SMS saziņu. Šobrīd SIA “SILVERMOON” lietotāji var saņemt ziņu no SIA “SILVERMOON” par krūmmelleņu lasīšanas sezonas sākumu un beigām, īpašos piedāvājumus vai jaunumus, informāciju par Jūsu pieteikumu apstrādi un apstiprināšanu. Piesakoties krūmmelleņu lasīšanai www.sudraboga.lv, mājas lapas lietotājs ir piekritis zvana un e – pasta saņemšanai. Ja lietotājs vēlas atteikties no sms paziņojumiem, tad viņš to var izdarīt spiežot uz hipersaites "Atrakstīties".

Datu dzēšana

Apmeklējot www.sudraboga.lv, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Tāpat lietotājam ir tiesības lūgt SIA “SILVERMOON” dzēst viņa personas datus, iesniedzot parakstītu iesniegumu uz e – pastu: elina@sudraboga.lv vai pa pastu uz Dārza iela 6, Rīga, LV – 1007.

Lai šim iesniegumam būtu juridisks spēks, saskaņā ar Dokumentu juridiskā spēka likuma 4.panta pirmo daļu tajā iekļauj dokumenta autora nosaukumu, dokumenta datumu un parakstu. Saskaņā ar Elektronisko dokumentu likuma 3.panta pirmo daļu prasība pēc dokumenta rakstveida formas attiecībā uz elektronisko dokumentu ir izpildīta, ja elektroniskajam dokumentam ir elektroniskais paraksts un elektroniskais dokuments atbilst citām normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

Ja Jums ir kādi jautājumi vai ierosinājumi saistībā ar to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lūdzam sazināties ar mums e-pastā – elina@sudraboga.lv