Laikapstākļi šobrīd
25.5° C
0 mm/h

Lasīšanas noteikumi

 1. Ogu lasīšanai varat pieteikties mājas lapā norādītajā kārtībā.
 2. Jums tiks parādītas konkrētas vagas, kurās varēsiet lasīt ogas. Lasot mellenes sev ierādītajā vagā, atceraties, ka saldas un lielas ogas nereti mēdz paslēpties starp un zem lapām, tādēļ lūdzam pārliecināties, ka no katra krūma nolasāt visas gatavās ogas.
 3. Ogas Jūs varat lasīt savos spaiņos, grozos, kastēs vai kur vien vēlaties. Lūdzu ņemiet vērā, ka mellenes svērsim kopā ar Jūsu trauku un cenu aprēķināsim par kopējo svaru, neatrēķinot nost Jūsu trauka svaru.
 4. Minimālais lasīšanas apjoms ir 1,5 kg.
 5. Lasīšanai varam piedāvāt arī mūsu sarūpētus traukus. Par 1 eiro varat iegādāties 5 litru spainīti, kurā ietilpst aptuveni 3.5 kg ogu. Ja vēlaties salasītās mellenes kādam uzdāvināt, par 1.5 eiro varat iegādāties nelielas papīra kastītes, kur ietilps aptuveni pusotrs kilograms melleņu.
 6. Ogu cena tiek noteikta par kilogramu. Melleņu cena var mainīties. Aktuālā cena tiks norādīta mājas lapā sezonas sākumā.
 7. Dodoties lasīt mellenes, lūdzam neņem līdzi suņus vai citus mājdzīvniekus.
 8. Melleņu laukā nav atļauts smēķēt.
 9. Lasot ogas un pārvietojoties melleņu laukā, lūdzam saudzīgi izturēties pret stādiem un tos nebojāt.
 10. Ja uz melleņu lasīšanu esat izlēmuši ņemt līdzi bērnus, lūdzam sekot līdzi, lai arī bērni ir saudzīgi pret stādiem, tos nejauši neaplauž un nepārvietojas starp stādījumu rindām.
 11. Lasot apēstās mellenes mēs Jums dāvinām.